Reportáže akcí

Filtrování obsahu

17.02.2013
logo

Po pátrání, kde se vůbec Ural nachází jsem si konečně zahráli. Od klubovny jsme dojeli na zastávku Obchodní centrum a hledali , kde se vůbec tato restaurace nachází. Nakonec jsme ji našli a začli hrát. Některým to fakt šlo a jiným(třeba mě) vůbec :D. Bylo to fajn odpoledne :).

logo
Sešlo se nás u klubovny jenom pár... ale i tak jsme si odpálili svíčky Betlémským světlem, popřáli si Pefelé Fánoce a šli domů pojídat cukroví ;-)
14.12.2012 - 16.12.2012
Nahled
Letošní vánoční výprava se konala na chatě krnovských skautů v Pochni. Celkem se zúčastnilo 47 členů našeho skautského střediska. Pátek večer po ubytování byl věnován hrám. V sobotu se všichni rozdělili do družstev a začala velká soutěž o pěkný a chutný perníkový betlém. Večer proběhla tradiční skautská štědrovečerní večeře. Samozřejmě jsme šli pustit "rybičku" do řeky a prskali s prskavkama. Následovala výměna PF a divadelní vystoupení oddílů a družin. Samozřejmě jsme si pořádně zazpívali.
V neděli dopoledne jsme ještě hráli hry v jídelně a pak venku (někteří párkrát padli do bláta a byli lehce špinaví). Pak už jen nastal velký úklid chaty, společné foto a odjezd přeplněným vlakem domů.
logo
V klubovně se sešli všichni lidičci ze střediska, aby si zahráli známe, ale hlavně ty neznámé nové hry. Asi hodinu a půl probíhaly nelítostné souboje v hokeji, Aktivitách, Doublu, Osadnících, Prší a dalších super hrách, aby to nakonec všechno vyhrál Kobzol. Pokaždé když někdo něco vyhrál šel se nahlásit Veverákovi, který zapisoval body. Na konci se body sečetly a prvních několik míst dostalo ocenění a všichni bonbónky.
24.11.2012
logo
05.11.2012 - 01.12.2012
logo
27.10.2012 - 28.10.2012
logo
Z každé družiny přišli 3 zástupci, 2 holky od vlčat a 2 holky z dívčího oddílu. Program trval až do večera. Pak jsme si uvařili večeři a po ní jsme si pustili tři filmy.
19.10.2012 - 20.10.2012
logo

Placháč byl nemocný, ale není důvod zrušit akci strávenou s rovery :-) Jakmile jsme se všichni sešli v klubovně, Vědec nám oznámil, že strašidlo se nekoná kvůli placháčovi nemoci. Vědec pro nás přichystal pár her např. Jsme se všichni chytli jedné tyčky a měli jsme za úkol společnou silou dostat tyčku na zem. Na podruhé se nám to povedlo. Potom jsme se všichni měli chytnout lana a uvázat vyřčený uzel. Bylo to těžké. A poslední nejtěžší hra byla taková, že bylo uvázané lano a my jsme se měli dostat přes to lano bez dotknutí provazu. Bylo to vtipné prvně šli nejlehčí a potom těžší a těžší takže : Fajka, Žaba, Smíchus, Žabka, Arashyd a zůstal ve vězení mikro :D. Večer jsme se dívali na filmy a zahráli si pár her jako dostihy atd. V noci jsme si objednali pizzu od Chachara. Byla moc dobrá. Děkujeme Věrce za to, že nás nechala přespat v klubovně. :D Fotky jsou kdyžtak na novém rajčeti http://roveri43.rajce.idnes.cz/ FAJKA

Nahled

Na louce u klubovny jsme si zahráli bojovku Madagaskar. Přišla spousta nových dětí, ze kterých by mohli být nováčci :-)

Sešlo se nás docela dost. Natan vysvětlil pravidla hry, rozdělili jsme se do týmů a šli soutěžit k disciplínám, které byly rozlezlé po celé louce.
U Veveráka jsme tančili, u Dáji zase podlézali. Vědec měl stádo zeber, mezi kterým jsme museli najít Martyho a u Corny jsme pomáhali Alexovi postavit nápis volající o pomoc. U Verči jsme si zahráli na Melmena trpícího migrénou a Věrka měla připravenou opičí dráhu pro všechny hrochy.
Když některý tým skončil, přiběhl do cíle, odevzdal svůj papír s výsledky a šli jsme hrát hry. Zahráli jsme si boj o míč, obíhanou, na jelena atd. O půl šesté byl konec, vyhlásili jsme vítěze soutěže, což byl tým č. 3, a šli domů.
Zapsal Vědec