Kalenář akcí

Filtrování obsahu

______________________________________________________________________________________________

Vážené dámy a vážení pánové,
jménem našeho slavného kasina v Monte Carlu si Vás dovoluji pozvat v pátek 28. února na velkolepé odpoledne plné hazardu, skvělého pití a krásných chvil spojených s výhrami částek, o kterých se Vám dříve ani nesnilo.  
Přijďte a zkuste své štěstí, u nás vyhrává každý!

Váš famózní ředitel kasina v Monte Carlu

P.S.: Kvůli nejnovějším vládním nařízením až do odvolání platí v celém kasině prohibice, abychom Vám tuto malou nepříjemnost vynahradili, tak peníze pro počáteční vklad jsou na účet podniku.
______________________________________________________________________________________________

Sraz v 16:00 u klubovny a konec kolem 18:30 tamtéž.

S sebou: společenské oblečení odpovídající honosnosti kasina v Monte Carlu, falešný občanský průkaz (falešnou občanku, si doma vyrobíte sami tak, aby měla velikost normální občanky, svoji fotografii (obrázek) a věk min. 18, koukněte na občanku od rodičů a hned Vám bude jasné, jak to má vypadat :) ) a spoustu štěstí do hry.

14.02.2020 - 16.02.2020

Další speciální akce pro oddílovou radu a rovery je tady! Tentokrát vyrazíme na tábořiště ve Smilově, kde strávíme prodloužený víkend v teepee, ve kterých jsme jako oddíl dříve tábořili. Zahrajeme si jedinečné hry, připomeneme si pěkná místa v okolí a užijeme si krásy zimní přírody.     
Sraz v pátek 14. 2. v 10:10 na nádraží Ostrava – Svinov v hlavní prosklené hale u pokladen.
Návrat v neděli 16. 2. v 17:42 tamtéž.         
S sebou
(zabaleno do jednoho batohu): 200,- (doprava), kapesné kdybychom se někde stavovali na něco dobrého, oddílovou čepici, oddílový šátek, oddílové tričko, oddílovou mikinu, dobré boty do sněhu, teplé oblečení, teplý spacák, vložku do spacáku (nebo teplé oblečení na spaní), žďárák (není nutné, budeme spát v teepee), karimatku, oblečení na spaní, náhradní ponožky (klidně dvoje), náhradní tričko, co nejvíce speciální jídlo, ešus, hrnek, KPZ + OL, družinové sekyrky, pilky, kotlíky.

08.02.2020