Reportáže akcí

Filtrování obsahu

logo
Počasí nám opětovně nepřálo, ale pár lidí přišlo. Naše středisko zorganizovalo hry tramvajky, fotbálek, softbal, střelbu z luku. Video z akce si můžete prohlédnout na adrese https://vimeo.com/65330885
logo
Tak jsme upálili Morénu Zimovou a podle počasí to zatím vypadá, že se nám to povedlo...
Ráno se nás sešla většina u klubovny a vyrazili jsme na tramvaj. Po cestě se k nám ještě pár lidí přidalo a nakonec nás bylo 24 osob a 2 psi. Od zastávky Horní Lhota jsme se vydali na Včelí louku. Během cesty, při které jsme díky srnkám málem přišli o jednoho psa, jsme se snažili odhodit podepsané dřívko. Tuto hru vyhrála Schodík, protože si všimla hned dvou lidí, jak odhazovali dřívko. Naopak poslední skončili Veverák s Blondýnem, kteří své dřívka ani neodhodili.

Na Včelí louce jsme se nejprve nasvačili a pak jsme si šli zahrát, konkrétně Molekuly a Na jelena. Pak jsme se znova vydali na cestu. Chvíli jsme museli sbíhat z kopce dolů lesem, protože Smíchus se neukázal zrovna jako nejlepší navigátor, ale nakonec jsme se našli a po chvilce putování v blátě jsme se dostali na louku u Bítovského mlýna.

Tam jsme se opět nejprve nasvačili a pak jsme si šli znova něco zahrát. Hráli jsme Trojnožku, Obíhanou a u nás populární Latrínu. Potom už byla ale čas na to hlavní: soudní přelíčení s Morénou Zimovou. Bylo to velmi rychlé!! Vzhledem k usvědčujícím důkazům bylo soudem rozhodnuto, že tato patronka zimy bude upálena. Nic jí nepomohly ani zoufalé pokusy několika sněhomilných jedinců z publika o zvrat v přelíčení, jelikož byli záhy vyvedeni ze soudní síně. Po upálení, vhození do potoka a následném ukamenování jsme se vydali na zpáteční cestu.

Během cesty se už nic výjimečného nestalo, jenom jsme se dál prodírali blátem a povídali si. Ještě jsme si dali krátkou pauzu u jedné chatky u rybníka. Tam jsme si zahráli hru, při které jsme šiškami trefovali stromy. Nicméně čas se už krátil a tak jsme vyrazili k zastávce Dolní Lhota a tramvají domů.

I přes bláto (bylo ho opravdu požehnaně) a občasné sněžení to byla super výprava... ostatně jako vždy :-).

Odkaz na fotky z akce: http://43vlcata.rajce.idnes.cz/Vitani_Jara_16._3._2013.

Výsledky z Latríny
1. místo (8 hovínek): Schodík
2.-3. místo (7 hovínek): Smíchus a Hurvajs
4.-8. místo (6 hovínek): Mikro, Lachi, Ježek, Lenča a Oko
9.-13. místo (5 hovínek): Celestýn, Kovboj, Čuník, Zitron a Šmoulinka
14.-16. místo (4 hovínka): Verča, Domino a Krtek
17. místo (3 hovínka): Elis
18. místo a titul "Čestný nositel řádu Věrčina průjmu" (2 hovínka): Věrka
08.03.2013
Nahled
Pořádně jsme si zahráli poker, ruletu, black jack atd.... Ve dne 8.3.2013 se z naší klubovny stalo casino v Monte Carlu. Byli jsme slavnostně přivítáni ředitelem casina a byly nám rozdány franky. Jakmile každý měl peníze, utíkalo se hrát různé hry, kde by mohly všichni zmnohonásobit svoje majetky. Nakonec se vyhodnotily nejlepší občanské průkazy a nejkrásnější oblečení. Určitě jsme si to všichni užili tak doufám, že se bude v dalších letech pokračovat.1. místo v penězích měl Žába, za občanky: Zitron, Oko a členka od čmoudíků fotky jsou umístěny na www.rajce.idnes.cz ...uživatel 43vlcata
17.02.2013
logo

Po pátrání, kde se vůbec Ural nachází jsem si konečně zahráli. Od klubovny jsme dojeli na zastávku Obchodní centrum a hledali , kde se vůbec tato restaurace nachází. Nakonec jsme ji našli a začli hrát. Některým to fakt šlo a jiným(třeba mě) vůbec :D. Bylo to fajn odpoledne :).

logo
Sešlo se nás u klubovny jenom pár... ale i tak jsme si odpálili svíčky Betlémským světlem, popřáli si Pefelé Fánoce a šli domů pojídat cukroví ;-)
14.12.2012 - 16.12.2012
Nahled
Letošní vánoční výprava se konala na chatě krnovských skautů v Pochni. Celkem se zúčastnilo 47 členů našeho skautského střediska. Pátek večer po ubytování byl věnován hrám. V sobotu se všichni rozdělili do družstev a začala velká soutěž o pěkný a chutný perníkový betlém. Večer proběhla tradiční skautská štědrovečerní večeře. Samozřejmě jsme šli pustit "rybičku" do řeky a prskali s prskavkama. Následovala výměna PF a divadelní vystoupení oddílů a družin. Samozřejmě jsme si pořádně zazpívali.
V neděli dopoledne jsme ještě hráli hry v jídelně a pak venku (někteří párkrát padli do bláta a byli lehce špinaví). Pak už jen nastal velký úklid chaty, společné foto a odjezd přeplněným vlakem domů.
logo
V klubovně se sešli všichni lidičci ze střediska, aby si zahráli známe, ale hlavně ty neznámé nové hry. Asi hodinu a půl probíhaly nelítostné souboje v hokeji, Aktivitách, Doublu, Osadnících, Prší a dalších super hrách, aby to nakonec všechno vyhrál Kobzol. Pokaždé když někdo něco vyhrál šel se nahlásit Veverákovi, který zapisoval body. Na konci se body sečetly a prvních několik míst dostalo ocenění a všichni bonbónky.
24.11.2012
logo
05.11.2012 - 01.12.2012
logo
27.10.2012 - 28.10.2012
logo
Z každé družiny přišli 3 zástupci, 2 holky od vlčat a 2 holky z dívčího oddílu. Program trval až do večera. Pak jsme si uvařili večeři a po ní jsme si pustili tři filmy.
19.10.2012 - 20.10.2012
logo

Placháč byl nemocný, ale není důvod zrušit akci strávenou s rovery :-) Jakmile jsme se všichni sešli v klubovně, Vědec nám oznámil, že strašidlo se nekoná kvůli placháčovi nemoci. Vědec pro nás přichystal pár her např. Jsme se všichni chytli jedné tyčky a měli jsme za úkol společnou silou dostat tyčku na zem. Na podruhé se nám to povedlo. Potom jsme se všichni měli chytnout lana a uvázat vyřčený uzel. Bylo to těžké. A poslední nejtěžší hra byla taková, že bylo uvázané lano a my jsme se měli dostat přes to lano bez dotknutí provazu. Bylo to vtipné prvně šli nejlehčí a potom těžší a těžší takže : Fajka, Žaba, Smíchus, Žabka, Arashyd a zůstal ve vězení mikro :D. Večer jsme se dívali na filmy a zahráli si pár her jako dostihy atd. V noci jsme si objednali pizzu od Chachara. Byla moc dobrá. Děkujeme Věrce za to, že nás nechala přespat v klubovně. :D Fotky jsou kdyžtak na novém rajčeti http://roveri43.rajce.idnes.cz/ FAJKA