Reportáže akcí

Filtrování obsahu

21.10.2018 - 21.10.2018
logo

Sběrem odpadků jsme pomohli nejen přírodě, ale i nám. Společně jsme se snažili posbírat co nejvíce odpadků. Při tom jsme si také vyhlásili tři soutěže:

O největší odpadek - výherkyně Beruška, Křeček, Monča a Veverka přinesly dva kusy střechy a křeslo.

O nejzajímavější odpadek - výherkyně Uzuz a její maminka našly dětskou židličku, hrnek a trenky.

O nejneobvyklejší odpadek - výherkyně Malina, Liška, Ovečka, Schodík, Hřebíček a Drujda přinesly snad celou výbavu do nového bytu.

Děkujeme všem, kteří přišli a pomohli. Příští rok se budeme opět těšit :)

15.06.2018 - 17.06.2018
logo
01.06.2018 - 03.06.2018
Nahled
25.05.2018 - 27.05.2018
logo
Nahled

V tento den jsme udělali dobrý skutek a v odpoledních hodinách jsme sbírali peníze do kasičky na boj proti rakovině (letos tlustého střeva a konečníku). Moc jsme si to užili a dohromady za naše středisko vybrali 11 333 Kč, tak doufáme že to pomůže 

Nahled

Letos jsme poprvé cvičili divadelní představení a to Letopisy Narnie- Lev, čarodějnice a skříň. Nacvičovali jsme to od září - v klubovně a později jsme jezdili i do Klimkovic. Jsme moc rády, že se to povedlo a že přišlo tolik diváků. Dalo nám to zabrat, tak snad to stálo za to. Samozřejmě děkujeme Klimkovicím za vypůjčení velkých prostor a také Tomovi a Jirkovi za technickou výpomoc :)

Nahled

Hry se zúčastnilo devět družin. Každá družina měla za úkol splnit úkoly a za jejich splnění získala provázek. Družina s nejdelším provázkem vyhrála. Družina našeho chlapeckého oddílu získala první a druhá družina poslední místo :-)

24.02.2018 - 25.02.2018
Nahled

O víkendu Natan, Smíchus a Oko vyrazili na Velký Choč. Bylo pěkně mrazivo. Na vrcholu fučelo a Okovi málem umrzl nos. Vrátili jsme se do sedla do “Hotelu Choč”. V boudě sice byly škvíry, ale bylo zde tepleji než venku, kde fučelo a chumelilo o sto šest. První jsme říkali, že budeme spát venku, pak na deskách pod střechou a nakonec jsme zalezli do místnustky na postele. Při vaření byla taková zima, že se ani plynu nechtělo z bomby. V noci bylo -19 °C. Do spacáku jsme zalezli někdy po 19 hodině. O půl druhé přišli kluk s holkou a zalezli na desky pod střechu. Muselo tam na ně pěkně chumelit a foukat. Další lidé příšli o půl šesté. Jen pojedli a šli dál. Vstávali jsme v 8 ráno. Vaření trvalo dlouho a moc jsme toho neuvařili. Vyrazili jsme až kolem deseti. Venku nás uvítalo sluníčko, modrá obloha a mráz kolem -15 °C. Sešli jsme k autu a vyrazili do termálu. Místo Bešeňové jsme zajeli do Lúček. Bazén byl malnký, ale nám stačil a vstup za poloviční cenu. Za ušetřené peníze jsme zašli na pizzu a palačinku.